Психологічна служба ліцею

Психологічна служба ліцею: поради батькам та учням

Проєкт «Дякуємо ліцею»

11 січня в Україні та світі відзначався день «Дякую». Це свято ввічливості та подяки, що покликане нагадати людям про важливість дякувати оточуючим, світу і самим собі!
    Технічний ліцей приєднався до святкування цієї дати шляхом проведення проєкту «Дякуємо ліцею» соціально-психологічною службою закладу, зокрема практичним психологом Усик В.В.
    Загалом в заході прийняли участь 370 осіб, які висловили найрізноманітніші слова вдячності нашій ліцейній родині! То ж, ми ДЯКУЮЄМО:

ЛІЦЕЮ за гарне навчання та затишну атмосферу, яка завжди піднімає настрій; за опіку, нові розширені можливості, позитивні враження, гарний настрій, яскраві емоції, мотивацію, знання, досвід, розвиток особистості, здоров’я та культуру; за гарних, найкращих, добрих та висококваліфікованих вчителів; за позитивну і дружелюбну ліцейну родину, нових крутих друзів, за те, що «подарував мені таких суперських однокласників» та «файний клас»; за можливість бути почутими, за гарні заходи та дуже смачну їжу з меню Клопотенко; за 4 роки страждань та за 9 уроків з 8-ї години ранку; за «справжнє ліцейне життя та безсонні ночі», і за те, що «коли я приїзджаю додому я настільки втомлений, що зразу засинаю»; за те що «маю можливість розвивати художню жилку вночі», за витрачені нервові клітини, безліч д/з та неможливість повернутися до дитинства. За те, що «допомогли гарно закінчити 1 семестр», і за те, що «не вигнали з ліцею за погані оцінки в 1 семестрі»; за те, що прийняв нас до великої ліцейної родини та змінив життя в кращу сторону, «навчив бути сильною, досягати своєї мети і бути розважливою», допоміг знайти себе та свої сильні сторони; за те, що приділяють увагу розкриттю індивідуальності учнів, їх сильних навичок та потенціалу, за можливість самореалізуватись. За незабутні роки в ліцеї та найкращі спогади з дитинства і за те, що «показав кращу сторону навчання та пробудив у мені бажання вчитися»! «Дякую усьому ліцею за чудові моменти разом», «за незабутні дні в цьому кутку щастя», «я кожного дня проводжу час із задоволенням і дуже щаслива, що я тут»; за те, що «цей храм науки дає багато знань», «які допоможуть мені стати відомою людиною». «Дякую, спасибі, благодарствую за прихисток від сурового зовнішнього світу» та за те, «що не вчуся в звичайній школі». «Дякую усім посмішкам. Посмішки роблять день краще!»
    ДИРЕКТОРУ за доброту та ввічливість до дітей, за те, що робить усе можливе для своїх учнів!
    ВЧИТЕЛЯМ за ваш час, плідну працю заради дітей, щиру, доброчесну роботу та поради, за якісні знання, чудове викладання матеріалу, за допомогу та навчання, за підготовку до ЗНО і олімпіад; за дійсно цікаві уроки, конкурси, розваги, за гарний настрій та творчий розвиток. За те, що завжди вислуховуєте, допомагаєте і розвиваєте учнів не тільки інтелектуально, а й духовно, «даєте знання, які відкривають нам світ та допомагають жити в цьому світі». За допомогу у розвитку власних можливостей, знань та сміливості, за шанс стати краще, за чудове ставлення, терпіння, ввічливість, небайдужість та щиру любов до учнів, за приємні відчуття, нові враження та теплі спогади; за те, що ви робите: піклуєтеся про учнів, підтримуєте та надихаєте, терпляче відноситесь та передаєте свій досвід, вмієте «додати іскорку життя». За те, що «не боялися нас навчати, коли ми не хотіли брати ці знання», за те, що «відкрили мені очі в житті» «Завдяки вам навчатися цікаво і круто»!
    КЛАСНИМ КЕРІВНИКАМ за «терпіння нас та деяких наших неетичних вчинків», за підтримку, піклування, любов і доброту; за те, що навчають бути разом, як сім’я.
    ПСИХОЛОГУ за листочок і ручку; за цікаві заходи, які зривають лабораторні роботи; «за те, що ви є».
    БАТЬКАМ за любов, турботу, терпіння, піклування та підтримку; за надану змогу вступити до ліцею; за гарне життя та все, що є у ньому.
    ДРУЗЯМ за допомогу в складні моменти життя, за гарне проведення часу та «за майбутній час».
    ОДНОКЛАСНИКАМ за підтримку, дружбу, за щиру відповідальність за свої слова; за шоколадку; за те, що однокласник поділився тенісною ракеткою.
    САМОМУ СОБІ за старанність.
    УСЬОМУ СВІТУ за те, що є творчі уроки в нашому ліцеї!

І всеодно «ДЯКУВАТИ НЕ ПЕРЕДЯКУВАТИ ЗА ВСЕ»!

Нагору